مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور از طريق تلفن فرصتي مناسب را در اختيار کليه داوطلبان گرامي قرارداده تا با بهره گيري از تجربيات و روش هاي مطالعه و تست زني آن ها راه را براي خود هموار سازند.

بيش از 20 رتبه هاي برتر کنکور تجربي -رياضي – انساني و هنر در مرکز مشاوره ايران تحصيل آماده برنامه ريزي و پشتيباني شما تا روز کنکور هستند موفقيت شما با استفاده از تجربه و روش هاي تست زني و برنامه ريزي مشاوران ما بسيار ساده خواهد بود.

کنکور ماراتن بزرگي است که هر سال عده زيادي از دانش آموزان در آن شرکت مي‌کنند تا سرنوشت تحصيلي و شغلي خود را رقم بزنند. در اين ميان عده‌اي هم هستند که در اين ماراتن تاريخ ساز مي‌شوند و رتبه‌هاي تک رقمي کنکور را کسب مي‌کنند که در نوع خود شگفتي بزرگي را رقم زده‌اند. کسب اين رتبه‌ها آسان به دست نمي‌آيد و پشت تمام اين مقام‌ها برنامه ريزي‌هاي دقيق و منظم – تلاش مستمر و خستگي ناپذير و صد البته روحيه بالا خوابيده است. بسياري از داوطلبان کنکور کنجکاوند که اين افراد چگونه به اين موفقيت رسيده‌اند و مشتاقند تا راز موفقيت آنها را بدانند. پس چه بهتر که بتوانيم با رتبه هاي تک رقمي کنکور صحبت کنيم.

جهت مشاوره با رتبه‌هاي تک رقمي کنکور – مشاوره تحصيلي تلفني و حضوري از سراسر کشور با مرکز تماس بگيريد

9099072952 – تماس از سراسر کشور 9092305587 تماس از استان تهران

تماس از طريق تلفن ثابت پاسخگويي 24 ساعته

مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

کسب رتبه‌هاي تک رقمي با کلاس‌ هاي جور و واجور کنکوري محقق نمي‌شود. تلاش مستمر و هدفمند به همراه برنامه ريزي حساب شده مي‌خواهد.صحبت هاي يک تن از نفرات برتر کنکور  98 را براي شما بازگو مي‌کنيم. او به شما خواهد گفت که راز موفقيتش چه بوده و چگونه برنامه ريزي کرده‌ است تا موفق به کسب رتبه‌ي برتر کنکور 98 شده‌ است. علي فاطمي مفرد رتبه سوم رشته رياضي فيزيک کنکور 98 به نکات مهمي همچون روش هاي مطالعه کنکور که مي‌تواند به شما کمک کند تا در اين راه به موفقيت برسيد :

روش مطالعه براي موفقيت در کنکور از زبان علي فاطمي مفرد – مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

من تا سال سوم توانستم تمام دروس را بصورت تشريحي مطالعه کنم. توجه داشته باشيد که مطالعه عميق و تشريحي دروس تا قبل از پيش دانشگاهي از اهميت بسيار زيادي دارد. توصيه مي‌کنم که تا قبل از پيش دانشگاهي سراغ روش‌هاي تستي نرويد زيرا در دوران پيش دانشگاهي خيلي پيشرفت نمي‌کنيد.

کلاس هاي کنکور – مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

من در مدرسه غيردولتي درس خواندم و به کلاس‌هاي کنکور در موسسات نرفتم. در مدرسه ما از تابستان قبل از پيش دانشگاهي، کلاس‌هاي کنکور شروع شد و من در سال آخر در کلاس‌ هاي کنکور مدرسه شرکت کردم.

تاثير فضاي مدرسه روي تفکر دانش آموز – مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

من در يک مدرسه مذهبي تحصيل کردم. در مدرسه ما به دانش آموزان ياد مي‌دهند که براي خدمت به مردم تحصيل کنيد نه براي پول … و اين در ذهن دانش آموز نهادينه مي‌شود که نبايد با تفکر پول درآوردن به دانشگاه برود و مهندس بشود که اين نوع تفکر موجب مي‌شود که نتواند از تحصيلات خود براي پيشرفت کشور استفاده کند. به ما مي‌گويند که براي پول درآوردن به بازار کار برويم نه دانشگاه. ما به دانشگاه مي‌رويم تا تحصيل کنيم و به مردم خدمت کنيم.

تاثير ورزش در درس خواندن فوق العاده است

ورزش کردن نبايد فراموش شود زيرا موجب افزايش بازدهي مغز شده و در يادگيري دروس کمک زيادي مي‌کند.

تنظيم ساعت خواب براي کنکور

من در دوران پيش دانشگاهي ساعات خواب خود را کم کردم البته بصورت علمي و قاعده مند. يعني بايد به مرور از ساعت خواب کم شود تا به تدريج و تا نوروز ساعت خواب به 6 ساعت تقليل پيدا کند.

مطالعه در صبح از اصول موفقيت است

مطالعه در صبح را جدي بگيريد زيرا درس خواندن در ساعات اوليه صبح موجب بالاتر رفتن سطح يادگيري در کلاس‌هاي صبحگاهي مي‌شود. در دين هم توصيه شده که در ساعات صبح مطالعه کنيم.

انتخاب رشته  با کمک رتبه هاي برتر

من تصميم داشتم در رشته مهندسي برق دانشگاه صنعتي شريف ادامه تحصيل بدهم ولي با م اساتيدم نيم نگاهي به رشته مديريت و رشته اقتصاد هم دارم. البته استادان به من پيشنهاد دادند به دليل نيازي که کشور به نخبه‌هاي علوم انساني دارد، در رشته مديريت يا رشته اقتصاد تحصيل کنم زيرا در ايران مهندس خوب و نخبه زياد است.

در کشورهاي توسعه يافته برخلاف کشور ما که مردم اعتقاد دارند که انساني‌ها درس نخوان هستند، در آن کشورها نخبگان در رشته‌هاي علوم انساني تحصيل مي‌کنند. ما اگر بخواهيم در دنيا به کشوري قدرتمند تبديل شويم و نام ايران را بالا ببريم بايد توجه بيشتري به علوم انساني داشته باشيم.
امکان دارد براي ادامه تحصيل رشته مهندسي برق دانشگاه صنعتي شريف را در دوران کارشناسي انتخاب کنم و تحصيلات تکميلي را در رشته اقتصاد ادامه دهم.

در پايان از پدر و مادرم تشکر مي‌کنم که نقش پررنگي در موفقيت و حمايت از من داشتند.

منبع : مشاوره با رتبه هاي تک رقمي کنکور

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امروز زندگی کن منیژ وبلاگ شخصی سیّدمجتبی جلال‌زاده وبلاگ گروه هنر شهرستان نجف آباد فروش باتری ، نمایندگی باتری ، قیمت باتری ، سایت تخصصی باتری گروه تلگرام مشاور بازاریابی و فروش شمیم باران رنگین کمان